محصولات شرکت سمیر هم برای کافه‌دارها مناسب است و هم برای کاربران خانگی. چه کافه‌ داشته باشید و چه به دم‌آوری قهوه و چای و نوشیدن ماکتیل در خانه علاقه‌مند باشید می‌توانید از محصولات سمیر استفاده کنید. اما اگر در بخش محصولات سایت گشت زدید و گزینه‌هایی را انتخاب کردید، چه‌طور باید سفارش بدهید و چه مسیری را باید طی کنید؟

تماس تلفنی در ساعات اداری با شرکت

یکی از راه‌های سفارش و خرید، تماس تلفنی در ساعات اداری با شرکت سمیر است. کارشناسان فروش ما در شرکت هم پاسخگوی سوالات مشتری‌ها هستند. اگر کافه‌دار هستید که می‌توانید با یکی از کارشناسان فروش ارتباط بگیرید و از طریق کارشناس از موجودی انبار مطلع شوید و سفارش خود را ثبت کنید.

تماس تلگرامی با شماره‌ی همراه شرکت

تلگرام شرکت سمیر یکی دیگر از امکانات ارتباطی برای سفارش دادن و پرسیدن سوالات متداول است. در ساعات اداری می‌توانید با این شماره تماس بگیرید و اگر در ساعات غیراداری سوال یا سفارشی داشتید می‌توانید پیام خصوصی بفرستید تا در اولین فرصت به سوال‌تان پاسخ داده شود.

مراحل ثبت و خرید سفارش

اگر موجودی انبار برای سفارشات شما کافی باشد و سفارش‌های شما تایید بشود، پیش فاکتور برایتان صادر و ارسال می‌شود. مبلغ فاکتور را به شماره کارت شرکت واریز می‌کنید و پس از ارسال تصویر فیش واریزی، سفارش شما تحویل پیک (در تهران) و کالاپیک (در شهرستان‌ها) می‌شود.

پیشنهادهایی برای خرید آسان‌تر

اگر کافه‌دار هستید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از تمام شدن قهوه یا سیروپ مصرفی خود، اقدام به سفارش و شارژ محصولات خود بکنید.

اگر در شهرستان هستید و می‌خواهید سفارش‌تان در سریع‌ترین زمان ممکن به دست‌تان برسد، در ساعات اول روز سفارش‌تان را ثبت و تایید کنید.

ساعات اداری:

شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح تا ۱۷:۳۰ عصر
پنجشنبه‌ها ۹ تا ۱۲:۳۰ ظهر

شماره تلگرام و آی‌دی شرکت سمیر:
@sammir

۰۹۱۹۰۱۵۹۶۲۸

شماره تلفن شرکت سمیر:
۰۲۱۲۶۴۱۴۴۷۰