شرکت سمیر نماینده رسمی و انحصاری قهوه سگافردو از ایتالیا، چای تخصصی TE از آلمان، قهوه‌ساز ایروپرس از امریکا، آسیاب دستی پورلکس از ژاپن، برنر و استند برنر رکرو از تایوان، جذوه (قهوه‌جوش) صوی از ترکیه و سیروپ‌های ۱۸۸۳ از فرانسه است.

ما در شرکت سمیر گروهی تخصصی از فعالان صنعت قهوه را دور هم جمع کرده‌ایم تا با ارائه محصولات و خدماتی متفاوت و حرفه‌ای، به رشد و توسعه این صنعت کمک کنیم.

ما در زمینه آموزش نیز پیشرو هستیم و مفتخریم اولین گروهی هستیم که با همراهی آکادمی قهوه ایران دوره‌های انجمن قهوه تخصصی اروپا (SCAE) را در ایران برگزار کرده‌ایم و تا به امروز دوره‌هایی با اساتید بین‌المللی از جمله آقای لوییجی لوپی، خانم آسلی یامان، خانم کیارا برگونزی، آقای اوم پول و… برگزار کرده‌ایم. این امر باعث شده تا ما علاوه بر پرورش باریستاها و هنرجوهای فراوان و مستعد، تیمی حرفه‌ای دور هم جمع کنیم که در آن از مدرس رسمی انجمن قهوه تخصصی اروپا (AST) تا باریستای حرفه‌ای حضور دارد.

شرکت سمیر جزو معدود شرکت‌هایی ست که به صورت تخصصی و انحصاری در صنعت قهوه فعالیت می‌کند و این امر باعث می‌شود که دغدغه‌ها و مشکلات این صنعت را شناسایی کند و در کم کردن و از بین بردن آن‌ها به مشتریان خود کمک می‌کند. یکی از موارد مهم این کار تامین کالای کافه‌هاست، و قهوه سگافردو جزو معدود برندهایی است که به صورت قانونی و با ثبت بهداشت وارد می‌شود.

شرکت سمیر در زمینه‌ی مشاوره و راه‌اندازی کافه خدمات ارزنده‌ای را نیز ارائه می‌دهد و با گردهم آوردن افرادی متخصص و زبده سعی در شکل‌گیری و بهبود فعالیت اقتصادی شما می‌کند. گروه راه‌اندازی سمیر تا کنون پروژه‌های مختلفی را با موفقیت پشت سر گذاشته و نامی نیک از خود به جای گذاشته است. هدف ما با راه‌اندازی این گروه استفاده کردن از تجربه‌ی تیم متخصص خود برای به ثمر رساندن سرمایه و کسب وکار شماست.

گروه سمیر

سامان میرزابابایی
سامان میرزاباباییمدیرعامل

متولد ۱۳۶۲ هستم و کارشناسی صنایع غذایی دارم و در رشته مدیریت بازرگانی ادامه‌ی تحصیل دادم. از سال ۱۳۸۷ در زمینه واردات و فروش قهوه فعالیت می‌کنم و از سال ۲۰۱۵ مدرس رسمی انجمن قهوه تخصصی اروپا هستم. از ابتدای شرکت سمیر جمع کردن تیم خوب هم در زمینه بازرگانی و هم در زمینه آموزشی مدنظرم بوده. افتخار می‌کنم که در شرکت سمیر گروهی از متخصصان در حوزه‌های مختلف صنعت قهوه و کافه مشغول به کار هستند.

علی میرزابابایی
علی میرزاباباییمدیر داخلی
سعید توکلی
سعید توکلیمدیر فروش

من سعید توکلى هستم، تحصیل کرده در دو رشته‌ى زمین‌شناسى و حسابدارى
از سال ٨۵،٨۶ بود که وارد صنعت قهوه شدم و تا سال ٩٢ که در کافه کار مى‌کردم تقریباً فعالیت در همه‌ى بخش‌هاى کافه رو تجربه کردم، از سالن‌کارى بگیر تا مدیریت کافه.

اواسط سال ٩٢ بود که وارد بیزنس قهوه شدم و مهر ماه سال ٩٣ که تقریباً هم زمان بود با شروع فعالیت شرکت سمیر و آکادمى قهوه ایران، فعالیت خود را با شرکت آغاز کردم و تا امروز با حال و انرژى خوب و همکارى تیمى فوق‌العاده و با افتخار در سمت مدیر فروش با این شرکت همکارى مى‌کنم.

ارسام یگانه
ارسام یگانهفروش

ارسام یگانه هستم متولد ۱۳۶۵
از سال ۸۶ به عنوان باریستا وارد صنعت قهوه شدم و بعد از گذشت ۲ سال اولین کافه خودم رو راه اندازی کردم و بعد از ۴ سال اولین رستوران خودم رو ….
تمام این اتفاقات باعث به وجود آمدن تجربیاتی شد برای دوست‌داران این صنعت
در حال حاضر خوشحالم که از اواخر سال ۹۴ تونستم با تمام تجربیات در بخش فروش در خدمت شما باشم.

امین لیمودهی
امین لیمودهیفروش

متولد ۱۳۶۷

کارشناسی ارشد مهندسی اکتشاف نفت

گره زدن تحصیلات آکادمیک با دنیای بی انتهای قهوه و بودن در کنار آدمای خوب نعمتیه که من تو شرکت سمیر ازش برخوردارم.
شاخه مورد علاقه من برویینگه و از نوشیدن طعم های غریب لذت می برم.

طوبی اسماعیلی
طوبی اسماعیلیآموزش

من طوبی اسماعیلی هستم ، متولد اسفند ۱۳۶۶
سال ۸۹ از دانشگاه الزهرا توی رشته گرافیک فارغ التحصیل شدم
از زمستون سال ۹۰ وارد صنعت قهوه شدم و بعد از دومین مسابقه باریستای ملی شانس همکاری با گروه تخصصی سمیر رو به عنوان Qc و Barista Trainer پیدا کردم.

علی رزاقی
علی رزاقیمدیریت انبار
مریم مهتدی
مریم مهتدیروابط عمومی
غزاله بهادری
غزاله بهادریامور مالی