روز چهارشنبه سایت رسمی گروه نوشیدنی ماسیمو زانتی اعلام کرد که قهوه سگافردو ایتالیا به مدت سه سال با باشگاه محبوب یوونتوس قرارداد همکاری امضا کرده. اتفاقی منحصر به فرد که جزییاتی از آن در این خبر آمده:

طی این قرارداد سگافردو می‌تواند از عکس‌های یوونتوس به صورت جهانی استفاده کند و هر دو طرف این قرارداد در ادامه می‌خواهند آوازه‌ی ایتالیایی را به سراسر دنیا برسانند. همچنین از این پس علاقه‌مندان به فوتبال در تمام رستوران‌ها، بارها، کافه‌ها و مراکز خدماتی ورزشگاه آلیانتز قهوه‌ی سگافردو می‌نوشند.

جورجیو ریچی (Giorgio Ricci)،‌ مدیر اجرایی و رییس بخش مشارکت‌های جهانی باشگاه یوونتوس درباره‌ی این قرارداد می‌گوید: «این همکاری جدید نشان می‌دهد که باشگاه یوونتوس چقدر بر گسترش شرکت‌های ایتالیایی که وجهه‌ی قوی بین‌المللی دارند تاکید دارد. سگافردو زانتی شریکی ست که در جهان به کیفیتِ اثبات‌شده‌ی محصولاتش شناخته می‌شود و ارزش زیادی برای باشگاه یوونتوس دارد. قهوه‌ی ایتالیایی مثل فوتبال ایتالیایی رشک‌برانگیز است.»

جیورجیو بوجرو (Giorgio Boggero) مدیر بخش جنوب اروپای ماسیمو زانتی نیز از طرف این کمپانی درباره‌ی این قرارداد همکاری می‌گوید: «سگافردو زانتی سفیر اسپرسوی ایتالیایی در سراسر دنیاست و همواره به دنیای ورزش و ارزش‌های اجتماعی آن علاقه نشان داده. با این زمینه طبیعی بود که ما باید به باشگاه یوونتوس وصل می‌شدیم. باشگاهی که بین‌المللی‌ترین باشگاه فوتبال ایتالیا ست. ما به سرعت قراردادی منحصربه‌فرد با یوونتوس بستیم و سفر ما با یوونتوس از ورزشگاه آلیانتز شروع شده و به سراسر دنیا خواهد رفت.»

درواقع قرارداد همکاری بین دو کمپانی برجسته‌ی ایتالیایی مثل سگافردو زانتی و یوونتوس زمینه‌ساز طرح‌ها و برنامه‌های مشترک دیگری می‌شود و در ادامه قهوه رسمی باشگاه یوونتوس قرار است نقشی در موفقیت‌های باشگاه یوونتوس و هوادارانش در ایتالیا و دیگر نقاط جهان ایفا کند.